| Artikelcode (SKU) | 166505 |
| EAN | 8710439918037 |
| SKU leverancier | 1235602 |
| Merk | BISON |
| Lengte | 59 MM |
| Gewicht | 285 G |
| Hoogte | 195 MM |
| Kleur | Rood TPI |
| Artikelcode (SKU) | 166505 |
| EAN | 8710439918037 |
| SKU leverancier | 1235602 |
| Merk | BISON |
| Lengte | 59 MM |
| Gewicht | 285 G |
| Hoogte | 195 MM |
| Kleur | Rood TPI |
| Breedte | 59 MM |
| Verpakking | Spuitbus stuks |
| Product name | Griffon verimor® spuitbus 300 ml nl/fr/nl/de |
| Productgroep | Smeer- en onderhoudsmiddelen |
| Samengestelde artikelomschrijving | Spuitbus 300 ml |
| Colli - lengte | 241 MM |
| Colli - breedte | 180 MM |
| Colli - hoogte | 196 MM |
| Colli - bruto gewicht | 3,565 KG |
| Basisgrondstof | Gekleurde olie in oplosmiddel |
| Houdbaarheid ongeopend | Minimaal 24 maanden na productie. |
| Inhoud | 300 ML |
| Verbruik | Spuitbus 300 ml voldoende voor ong. 15 m2 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw