| Artikelcode (SKU) | 166531 |
| EAN | 8710439049168 |
| SKU leverancier | 6152402 |
| Merk | BISON |
| Lengte | 22 MM |
| Gewicht | 130 G |
| Hoogte | 180 MM |
| Temperatuur (bestendig) | -20 - 120 °C |
| Artikelcode (SKU) | 166531 |
| EAN | 8710439049168 |
| SKU leverancier | 6152402 |
| Merk | BISON |
| Lengte | 22 MM |
| Gewicht | 130 G |
| Hoogte | 180 MM |
| Temperatuur (bestendig) | -20 - 120 °C |
| Kleur | Donkergrijs TPI |
| Breedte | 22 MM |
| Grondstof (basis) | epoxyhars |
| Basis (oplosmiddel) | 2-componenten |
| Breedte | 22 MM |
| Hoogte | 180 MM |
| Kleur | donker grijs |
| Houdbaarheid (geopend) | beperkt houdbaar |
| Houdbaarheid (ongeopend) | 24 maanden |
| Kleur (basis) | grijs |
| Verpakking | stick |
| Verpakking | Stick stuks |
| Product name | Griffon epoxy repair stick 114 g nl/fr/en/de/es/pt/it/el |
| Productgroep | Vullers |
| Samengestelde artikelomschrijving | Stick 114 g (tear-off doos) |
| Colli - lengte | 358 MM |
| Colli - breedte | 232 MM |
| Colli - hoogte | 252 MM |
| Colli - bruto gewicht | 10,944 KG |
| Basisgrondstof | Epoxyhars. |
| Temperatuurbestendigheid | Van -20°c tot +120°c |
| Houdbaarheid ongeopend | Minimaal 24 maanden. |
| Chemicaliënbestendigheid | Goed. |
| Droog-/Uithardingstijd | 1 uur |
| Houdbaarheid geopend | Aangebroken verpakking beperkt houdbaar. |
| Vastestofgehalte | 100 % |
| Inhoud (gewicht) | 130 G |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw