Anchor / 2K-Fix mengtip - 6st
Anchor / 2K-Fix mengtip - 6st
niet op voorraad
Voorbereiding ondergrond
Voorbereiding patroon
Gebruik
Stockage
Tips:
| Artikelcode (SKU) | 891598 |
| EAN | 5414195023594 |
| SKU leverancier | 591536000 |
| Merk | TEC7 |
| Hechting metalen | Ja |
| Hechting PE/PP/PTFE kunststoffen | Overschilderbaar |
| Hechting kunststoffen | Overschilderbaar |
| Hechting hout | Ja |
| Artikelcode (SKU) | 891598 |
| EAN | 5414195023594 |
| SKU leverancier | 591536000 |
| Merk | TEC7 |
| Hechting metalen | Ja |
| Hechting PE/PP/PTFE kunststoffen | Overschilderbaar |
| Hechting kunststoffen | Overschilderbaar |
| Hechting hout | Ja |
| Chemische bestendigheid alkali | Niet overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid oplosmiddelen | Overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid water | Overschilderbaar |
| Kleur | beige |
| Kleurfamilie | bruin |
| Consistentie | Brandbaar |
| ETIM klasse code | EC003207 |
| Voedselcontact certificaat | Zonder certificaat |
| Functie | Lijmen |
| Glaskit EN15651-2 | Glaskit |
| Goede hechting op | kunststoffen, metalen, hout |
| Hardheid | Worst/patroon, Worst/patroon |
| Geur | odourless |
| Overschilderbaar | Overschilderbaar |
| Schuifsterkte aluminium | 65 kg/cm² |
| Schuifsterkte PVC | 27 kg/cm² |
| Schuifsterkte staal | 90 kg/cm² |
| Houdbaarheid (maanden) | 24 |
| Opslag | in originele, gesloten verpakking; koel, droog en vorstvrij bewaren. Na opening nog tot 6 maanden bruikbaar |
| Treksterkte | 260 kg/cm² |
| Twee-componenten versie | Overschilderbaar |
| Type product | 2K, pasta |
| Verwerkingstijd/open tijd | 6 minutes |
| Chemische bestendigheid zuren | Niet overschilderbaar |
| Ecocheque | Ja |
| Mengtijd | 3 minutes |
| Technologie | polyurethaan |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw