Artikelcode (SKU): 175291 SKU leverancier: 8000.545.060I
Specificaties
Artikelcode (SKU) 175291
EAN 8716336441654
SKU leverancier 8000.545.060I
Merk DULIMEX
Materiaal Rvs aisi 304
Finish Gepolijst
D 26 MM
Volgorde_Group 4455
Volgorde_Item 2
Groepsafbeelding 8000.545.060i.jpg
Labelcode 598-06060i
H 30 MM
Verpakking Bulkverpakking ST
Ø 16 MM
Uitwendige breedte oog 26 MM
Oog Ø 16 MM
Dikte metrisch draad Ø M 6 MM
Lengte metrisch draad 60 MM
Uitwendige lengte oog 30 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer ST Oogbout / 06x060 mm / RVS AISI 316 59 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: