Artikelcode (SKU): 175293 SKU leverancier: 8000.545.080I
Specificaties
Artikelcode (SKU) 175293
EAN 8716336441753
SKU leverancier 8000.545.080I
Finish Gepolijst
D 31 MM
Volgorde_Group 4455
Volgorde_Item 5
Groepsafbeelding 8000.545.060i.jpg
Labelcode 598-08080i
H 34 MM
Verpakking Bulkverpakking ST
Ø 19 MM
Uitwendige breedte oog 31 MM
Oog Ø 19 MM
Dikte metrisch draad Ø M 8 MM
Lengte metrisch draad 80 MM
Uitwendige lengte oog 34 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer ST Oogbout / 08x080 mm / RVS AISI 316 59 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: