Artikelcode (SKU): 479804 SKU leverancier: 8000.545.120I
Specificaties
Artikelcode (SKU) 479804
EAN 8716336442156
SKU leverancier 8000.545.120I
Finish Gepolijst
D 45 MM
Volgorde_Group 4455
Volgorde_Item 8
Groepsafbeelding 8000.545.060i.jpg
Labelcode 598-12120i
H 47 MM
Verpakking Bulkverpakking ST
Ø 29 MM
Uitwendige breedte oog 45 MM
Oog Ø 29 MM
Dikte metrisch draad Ø M 12 MM
Lengte metrisch draad 120 MM
Uitwendige lengte oog 47 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer ST Oogbout / 12x120 mm / RVS AISI 316 59 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: