Artikelcode (SKU): 175280 SKU leverancier: 8000.058.0I10
Specificaties
Artikelcode (SKU) 175280
EAN 8716336446451
SKU leverancier 8000.058.0I10
Merk DULIMEX
Materiaal Rvs aisi 316
Advies Niet geschikt voor hijsdoeleinden
Normering Gelijkend din 580
Finish Gepolijst
D 25 MM
Materiaaldikte 10 MM
Volgorde_Group 3975
Volgorde_Item 42
Groepsafbeelding 580-10i.jpg
Labelcode 580-10i
WLL 230 KG
H 45 MM
Verpakking Bulkverpakking ST
L 17 MM
Inwendige breedte oog 25 MM
A M 10 MM
C 45 MM
K 10 MM
Uitwendige breedte oog 45 MM
Uitwendige hoogte oog 45 MM
Lengte metrisch draad 17 MM
Metrisch draad M 10 MM