Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 123572 |
| EAN | 4006209436349 |
| SKU leverancier | 043634 |
| Merk | FISCHER |
| Kwaliteit (materiaal) | 5.8 |
| Bewerking (oppervlaktebehandeling) | verzinkt |
| Lengte | 85 MM |
| Diameter (boorgat) | 18 MM |
| Verankeringsdiepte (minimaal) | 85 MM |
| Materiaal | Eektrolytisch verzinkt staal |
| Boordiepte (minimaal) | 90 MM |
| Verankeringsdiepte | 12 MM |
| Inschroefdiepte (maximaal) | 60 MM |
| Lengte (boor) | 85 MM |
| Materiaal | staal |
| Verpakking | doos |
| Verpakt per | 10 ST |
| Draad | M12 MM |
| Binnendraad " | M12 " |
| Draadmaat (metrisch) | 12 MM |
| Profi / DIY | Profi |
| Soort verpakking | Doos |
| Content | 10 |
| VDS-Approval | Ja |
| Boordiameter | 18 MM |
| Min. boorgatdiepte | 90 MM |
| Bouwmateriaal | Geperforeerd metselwerk |
| Min. verankeringsdiepte | 85 MM |
| ETA-Approval | Ja |
| Gebruiksvoorwaarden | Overwegend statische belastingen |
| Certificaten / goedkeuringen | ETA - Europees Technisch Assessment |
| Passend bij | FIS H 20 x 85 K |
| Boorgatdiameter in cilindrisch boorgat | 18 MM |
| Min. verankeringsdiepte in cilindrisch boorgat | 85 MM |
| Min. inschroefdiepte | 12 MM |
| Max. inschroefdiepte | 60 MM |
| Voor gebruik met injectiemortel | FIS V Plus, FIS V, FIS VL, FIS P Plus |
| Geschikte injectiehulsanker | FIS H 20 x 85 K |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw