Tec Gun voor patronen 18/1
Tec Gun voor patronen 18/1
op voorraad
Opgelet bij gebruik van batterij pistool!
Het gebruik van de kleinste afsnijlijn op de spuitmond van een patroon Tec7 genereert een te hoge interne druk. Dit kan leiden tot lekkage aan de achterkant van het patroon (bij de plunjer). Om lekkage en verspilling te voorkomen, raden wij aan altijd een grotere opening te kiezen bij het afsnijden van de spuitmond of is het raadzaam om de snelheids- of drukafstelling van het batterijpistool niet hoger te zetten dan de middelste stand om de opgebouwde druk in de koker verder te beperken.
| Artikelcode (SKU) | 136372 |
| EAN | 5414195535363 |
| SKU leverancier | 535306000 |
| Merk | TEC7 |
| Hechting PE/PP/PTFE kunststoffen | Niet overschilderbaar |
| Hechting kunststoffen | Overschilderbaar |
| Hechting steen | Ja |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Artikelcode (SKU) | 136372 |
| EAN | 5414195535363 |
| SKU leverancier | 535306000 |
| Merk | TEC7 |
| Hechting PE/PP/PTFE kunststoffen | Niet overschilderbaar |
| Hechting kunststoffen | Overschilderbaar |
| Hechting steen | Ja |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | -10 °C |
| Toepassing onder water | Toepassing onder water |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid oplosmiddelen | Niet overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid water | Overschilderbaar |
| Samenstelling | 100% vaste stoffen |
| Consistentie | Brandbaar |
| ETIM klasse code | EC003204 |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Voedselcontact certificaat | Zonder certificaat |
| Functie | afdichting, Lijmen |
| Modulus 100% | Hoog (>1MPa) |
| Overschilderbaar | Overschilderbaar |
| Sanitair gebruik EN15651-3 | Geschikt voor sanitair gebruik |
| Sector doelgroep | Bouw |
| Houdbaarheid (maanden) | 18 |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 90 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Temperatuurbestendigheid piek | 200 °C |
| Chemische bestendigheid zuren | Overschilderbaar |
| Ecocheque | Ja |
| Rek bij breuk | 350 % |
| Goede hechting op | kunststoffen, steen |
| Hardheid | Worst, Worst/patroon |
| Geur | neutral |
| Huidvormingstijd | 8 min |
| Twee-componenten versie | Niet overschilderbaar |
| Type product | pasta |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw