Tec Gun voor patronen 18/1
Tec Gun voor patronen 18/1
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 136370 |
| EAN | 5414195535165 |
| SKU leverancier | 535106000 |
| Merk | TEC7 |
| Hechting PE/PP/PTFE kunststoffen | Niet overschilderbaar |
| Hechting steen | Ja |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | -10 °C |
| Toepassing onder water | Toepassing onder water |
| Chemische bestendigheid oplosmiddelen | Niet overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid water | Overschilderbaar |
| Samenstelling | 100% vaste stoffen |
| Consistentie | Brandbaar |
| ETIM klasse code | EC003204 |
| Voedselcontact certificaat | Zonder certificaat |
| Functie | afdichting, Lijmen |
| Modulus 100% | Hoog (>1MPa) |
| Overschilderbaar | Overschilderbaar |
| Sanitair gebruik EN15651-3 | Geschikt voor sanitair gebruik |
| Houdbaarheid (maanden) | 18 |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Temperatuurbestendigheid piek | 200 °C |
| Hechting kunststoffen | Overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Sector doelgroep | Bouw |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 90 °C |
| Chemische bestendigheid zuren | Overschilderbaar |
| Ecocheque | Ja |
| Rek bij breuk | 350 % |
| Goede hechting op | kunststoffen, steen |
| Hardheid | Worst, Worst/patroon |
| Geur | neutral |
| Huidvormingstijd | 8 min |
| Twee-componenten versie | Niet overschilderbaar |
| Type product | pasta |