Spray & PUR Gun
Spray & PUR Gun
op voorraad
€47,80 (incl. btw)
Verlijmen van alle bouwmaterialen op grote oppervlakken:
Voor een gedetailleerde gebruiksaanwijzing: zie de verwerkingsrichtlijnen.
Aandachtspunten:
Gebruik
Na gebruik
| Artikelcode (SKU) | 837940 |
| EAN | 5414195021842 |
| SKU leverancier | 530001000 |
| Merk | TEC7 |
| Hechting kunststoffen | Overschilderbaar |
| Hechting steen | Ja |
| Hechting hout | Ja |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Artikelcode (SKU) | 837940 |
| EAN | 5414195021842 |
| SKU leverancier | 530001000 |
| Merk | TEC7 |
| Hechting kunststoffen | Overschilderbaar |
| Hechting steen | Ja |
| Hechting hout | Ja |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | 5 °C |
| Kleur | wit |
| Kleurfamilie | wit |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC003207 |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Functie | Lijmen |
| Glaskit EN15651-2 | Niet geschikt als glaskit |
| Goede hechting op | steen, kunststoffen, hout |
| Overschilderbaar | Overschilderbaar |
| Sanitair gebruik EN15651-3 | Geschikt voor sanitair gebruik |
| Houdbaarheid (maanden) | 18 |
| Huidvormingstijd | 30 min |
| Opslag | koel, droog en rechtopstaand bewaard |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 100 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Temperatuurbestendigheid piek | 150 °C |
| Twee-componenten versie | Niet overschilderbaar |
| Type product | 1K, schuim |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw