| Artikelcode (SKU) | 135508 |
| EAN | 8710439870403 |
| SKU leverancier | 1387031 |
| Merk | BISON |
| Lengte | 110 MM |
| Gewicht | 152 G |
| Hoogte | 235 MM |
| Kleur | Beige (mengsel) TPI |
| Artikelcode (SKU) | 135508 |
| EAN | 8710439870403 |
| SKU leverancier | 1387031 |
| Merk | BISON |
| Lengte | 110 MM |
| Gewicht | 152 G |
| Hoogte | 235 MM |
| Kleur | Beige (mengsel) TPI |
| Breedte | 30 MM |
| Verpakking | Tube stuks |
| Product name | Bison kombi power vouwdoos 65 ml nl/fr |
| Productgroep | Lijmen |
| Samengestelde artikelomschrijving | Tube 50 + 15 ml (vouwdoos) |
| Colli - lengte | 217 MM |
| Colli - breedte | 210 MM |
| Colli - hoogte | 95 MM |
| Colli - bruto gewicht | 0,912 KG |
| Basisgrondstof | Hars: polyol, verharder: isocyanaat |
| Temperatuurbestendigheid | Van -30°c tot +100°c |
| Houdbaarheid ongeopend | Minimaal 24 maanden na productie, mits in goed gesloten verpakking opgeslagen op een droge plaats bij een temperatuur tussen +10°c en +20°c. verpakking na gebruik goed sluiten. de afzonderlijke componenten mogen niet met elkaar of met water in aanraking k |
| Chemicaliënbestendigheid | Zeer goed |
| Inhoud | 50 + 15 ml ML |
| Benadering dichtheid | 1.4 |
| Vastestofgehalte | 100 % |
| Verbruik | 0.15 m² - 0.30 m² / 65 ml, afhankelijk van de ondergrond en of de te lijmen materialen geheel of dotsgewijs worden ingesmeerd. |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw