| Artikelcode (SKU) | 135578 |
| EAN | 8710439178059 |
| SKU leverancier | 6306045 |
| Merk | BISON |
| Lengte | 80 MM |
| Gewicht | 289 G |
| Hoogte | 170 MM |
| Kleur | Transparant TPI |
| Artikelcode (SKU) | 135578 |
| EAN | 8710439178059 |
| SKU leverancier | 6306045 |
| Merk | BISON |
| Lengte | 80 MM |
| Gewicht | 289 G |
| Hoogte | 170 MM |
| Kleur | Transparant TPI |
| Breedte | 80 MM |
| Verpakking | Set lengtes |
| Product name | Griffon bond lijm 50 g + activator 200 ml nl/fr/de |
| Productgroep | Lijmen |
| Samengestelde artikelomschrijving | Set 50 g + 200 ml |
| Colli - lengte | 236 MM |
| Colli - breedte | 178 MM |
| Colli - hoogte | 192 MM |
| Colli - bruto gewicht | 1,734 KG |
| Basisgrondstof | Lijm: cyanoacrylaat activator: amine |
| Temperatuurbestendigheid | Van -40°c tot +80°c |
| Houdbaarheid ongeopend | Lijm: minimaal 18 maanden. beste before date (mm/jj): zie verpakking. activator 24 maanden. |
| Chemicaliënbestendigheid | Goed |
| Inhoud | 50 g + 200 ml ML |
| Houdbaarheid geopend | Aangebroken verpakking beperkt houdbaar. |
| Vastestofgehalte | 100 % |
| Verbruik | Eén druppel is genoeg voor ca. 2 cm² lijmoppervlak. alleen voor puntverlijmingen. W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw