Artikelcode (SKU): 124178 SKU leverancier: FRDA38GALV
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124178
EAN 5420022702167
SKU leverancier FRDA38GALV
Merk CARAT
Lengte 38 MM
Materiaal Galva
Aantal per doos 4000 ST
Draaddiameter 1.8 MM
Kop 3.2 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat DA-nagel 38mm Galva 4.000st (4) (v terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: