Artikelcode (SKU): 124179 SKU leverancier: FRDA38INOX
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124179
EAN 5420022702228
SKU leverancier FRDA38INOX
Merk CARAT
Lengte 38 MM
Materiaal Inox
Aantal per doos 4000 ST
Draaddiameter 1.8 MM
Kop 3.2 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat DA-nagel 38mm Inox 4.000st (4) (vp terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: