Artikelcode (SKU): 167176 SKU leverancier: FRDA45GALV
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167176
EAN 5420022702174
SKU leverancier FRDA45GALV
Merk CARAT
Lengte 45 MM
Materiaal Galva
Aantal per doos 4000 ST
Draaddiameter 1.8 MM
Kop 3.2 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat DA-nagel 44mm Galva 4.000st (4) (v terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: