Artikelcode (SKU): 124181 SKU leverancier: FRDA50INOX
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124181
EAN 5420022702235
SKU leverancier FRDA50INOX
Merk CARAT
Lengte 50 MM
Materiaal Inox
Aantal per doos 4000 ST
Draaddiameter 1.8 MM
Kop 3.2 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat DA-nagel 50mm Inox 4.000st (4) (vp terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: