Artikelcode (SKU): 167177 SKU leverancier: FRDA57GALV
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167177
EAN 5420022702198
SKU leverancier FRDA57GALV
Merk CARAT
Lengte 57 MM
Materiaal Galva
Aantal per doos 4000 ST
Draaddiameter 1.8 MM
Kop 3.2 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat DA-nagel 57mm Galva 4.000st (4) (v terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: