Artikelcode (SKU): 124182 SKU leverancier: FRDA64GALV
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124182
EAN 5420022702204
SKU leverancier FRDA64GALV
Merk CARAT
Lengte 64 MM
Materiaal Galva
Aantal per doos 4000 ST
Draaddiameter 1.8 MM
Kop 3.2 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat DA-nagel 64mm Galva 4.000st (4) (v terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: