Artikelcode (SKU): 124183 SKU leverancier: FRDA64INOX
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124183
EAN 5420022702242
SKU leverancier FRDA64INOX
Merk CARAT
Lengte 64 MM
Materiaal Inox
Aantal per doos 4000 ST
Draaddiameter 1.8 MM
Kop 3.2 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat DA-nagel 64mm Inox 4.000st (4) (vp terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: