Artikelcode (SKU): 124172 SKU leverancier: FRAT38INOX
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124172
EAN 5420022700941
SKU leverancier FRAT38INOX
Merk CARAT
Lengte 38 MM
Materiaal Inox
Aantal per doos 1000 ST
Draaddiameter 2.2 MM
Kop 7 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat T-Nagel 38mm Inox 1.000st (vp=1) r terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: