Artikelcode (SKU): 124174 SKU leverancier: FRAT50INOX
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124174
EAN 5420022700958
SKU leverancier FRAT50INOX
Merk CARAT
Lengte 50 MM
Materiaal Inox
Aantal per doos 1000 ST
Draaddiameter 2.2 MM
Kop 7 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat T-Nagel 50mm Inox 1.000st (vp=1) r terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: