Artikelcode (SKU): 124176 SKU leverancier: FRAT64INOX
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124176
EAN 5420022700965
SKU leverancier FRAT64INOX
Merk CARAT
Lengte 64 MM
Materiaal Inox
Aantal per doos 1000 ST
Draaddiameter 2.2 MM
Kop 7 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat T-Nagel 64mm Inox 1.000st (vp=1) r terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: