Artikelcode (SKU): 896176 SKU leverancier: FRP8400001
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896176
EAN 5420022768323
SKU leverancier FRP8400001
Merk CARAT
Lengte 40 MM
Materiaal Galva Opgelast
Aantal per doos 11000 ST
Draaddiameter 0.84 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat P8 pins 40mm 11.000st (8) ref. FRP terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: