Carat P8 pins 40mm 14.000st (8) (vp=1) ref. FRP84000001
Delen:
Artikelcode (SKU): 124214 SKU leverancier: FRP8400000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 124214
EAN 5420022768323
SKU leverancier FRP8400000
Merk CARAT
Lengte 40 MM
Diameter 0,84 MM
Verpakt per 14000 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat P8 pins 40mm 14.000st (8) (vp=1) ref. FRP84000001 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: