Artikelcode (SKU): 587064 SKU leverancier: FTFN2138100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587064
EAN 5420022761508
SKU leverancier FTFN2138100
Merk CARAT
Lengte 100 MM
Materiaal Staal
Aantal per doos 1500 ST
Draaddiameter 3.8 MM
Kop 8.1 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 21° Nagel 3,8x100mm 1.500st (vp=1) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: