Artikelcode (SKU): 587065 SKU leverancier: FTFN2138110
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587065
EAN 5420022761515
SKU leverancier FTFN2138110
Merk CARAT
Lengte 110 MM
Materiaal Staal
Aantal per doos 1500 ST
Draaddiameter 3.8 MM
Kop 8.1 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 21° Nagel 3,8x110mm 1.500st (vp=1) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: