Artikelcode (SKU): 587066 SKU leverancier: FTFN2138120
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587066
EAN 5420022761522
SKU leverancier FTFN2138120
Merk CARAT
Lengte 120 MM
Materiaal Staal
Aantal per doos 1500 ST
Draaddiameter 3.8 MM
Kop 8.1 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 21° Nagel 3,8x120mm 1.500st (vp=1) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: