Artikelcode (SKU): 587067 SKU leverancier: FTFN2138130
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587067
EAN 5420022761539
SKU leverancier FTFN2138130
Merk CARAT
Lengte 130 MM
Materiaal Staal
Aantal per doos 1500 ST
Draaddiameter 3.8 MM
Kop 8.1 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 21° Nagel 3,8x130mm 1.500st (vp=1) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: