Artikelcode (SKU): 587068 SKU leverancier: FTFN2142140
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587068
EAN 5420022761546
SKU leverancier FTFN2142140
Merk CARAT
Lengte 140 MM
Materiaal Staal
Aantal per doos 660 ST
Draaddiameter 4.2 MM
Kop 8.1 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 21° Nagel 4,2x140mm 660st (vp=1) r terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: