Artikelcode (SKU): 587069 SKU leverancier: FTFN2142150
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587069
EAN 5420022761553
SKU leverancier FTFN2142150
Merk CARAT
Lengte 150 MM
Materiaal Staal
Aantal per doos 660 ST
Draaddiameter 4.2 MM
Kop 8.1 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 21° Nagel 4,2x150mm 660st (vp=1) r terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: