Artikelcode (SKU): 587070 SKU leverancier: FTFN2142160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587070
EAN 5420022761560
SKU leverancier FTFN2142160
Merk CARAT
Lengte 160 MM
Materiaal Staal
Aantal per doos 660 ST
Draaddiameter 4.2 MM
Kop 8.1 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 21° Nagel 4,2x160mm 660st (vp=1) r terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: