Artikelcode (SKU): 896182 SKU leverancier: FTFN3431100-C
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896182
EAN 5420022770142
SKU leverancier FTFN3431100-C
Merk CARAT
Lengte 100 MM
Materiaal Staal glad Opgelast
Aantal per doos 2000 ST
Draaddiameter 3.1 MM
Kop 7.2 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 34° Nagel 3,1x100mm 2.000st ref. F terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: