Carat 34° Nagel 3,3x100mm 2400st emmer (vp=1) ref. FTFN3433100-B
Delen:
Artikelcode (SKU): 587085 SKU leverancier: FTFN3433100-B
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587085
SKU leverancier FTFN3433100-B
Merk CARAT
Diameter (kop) 7,2 MM
Materiaal staal
Uitvoering op strip
Lengte 100 MM
Diameter 3,3 MM
Verpakt per 2400 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat 34° Nagel 3,3x100mm 2400st emmer (vp=1) ref. FTFN3433100-B terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: