Artikelcode (SKU): 587088 SKU leverancier: FTRN19INOX
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587088
EAN 5420022747632
SKU leverancier FTRN19INOX
Merk CARAT
Lengte 19 MM
Materiaal Inox
Aantal per doos 3000 ST
Draaddiameter 3.1 MM
Kop 9 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Roofingnagel 19mm Inox 7.200st (vp terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: