Artikelcode (SKU): 587090 SKU leverancier: FTRN22IN00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587090
EAN 5420022703911
SKU leverancier FTRN22IN00
Merk CARAT
Lengte 22 MM
Materiaal Inox
Aantal per doos 7200 ST
Draaddiameter 3.1 MM
Kop 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Roofingnagel 22mm Inox 7.200st (vp terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: