Artikelcode (SKU): 386387 SKU leverancier: DNF28R55E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 386387
EAN 5902013952480
SKU leverancier DNF28R55E
Merk DEWALT
Uitvoering draadgebonden
Diameter 2,8 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 2.5 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 7.5 MM
Kroonbreedte 2.5 MM