Artikelcode (SKU): 386359 SKU leverancier: DNW28R50E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 386359
EAN 5902013950752
SKU leverancier DNW28R50E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 2,8 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 2.8 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 2.8 MM