Artikelcode (SKU): 103908 SKU leverancier: DNW28R63E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 103908
EAN 5902013950738
SKU leverancier DNW28R63E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 2,8 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 2.8 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 2.8 MM