Artikelcode (SKU): 386360 SKU leverancier: DNW28R70E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 386360
EAN 5902013950714
SKU leverancier DNW28R70E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 2,8 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 2.8 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 2.8 MM