Artikelcode (SKU): 103909 SKU leverancier: DNW28R75E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 103909
EAN 5902013950691
SKU leverancier DNW28R75E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 2,8 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 2.8 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 2.8 MM