Artikelcode (SKU): 103910 SKU leverancier: DNW28R80E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 103910
EAN 5902013950677
SKU leverancier DNW28R80E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 2,8 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 2.8 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 2.8 MM