Artikelcode (SKU): 103911 SKU leverancier: DNW28R90E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 103911
EAN 5902013950653
SKU leverancier DNW28R90E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 2,8 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 2.8 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 2.8 MM