Artikelcode (SKU): 386361 SKU leverancier: DNW31R70E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 386361
EAN 5902013950608
SKU leverancier DNW31R70E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 3,1 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 3.1 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 3.1 MM