Artikelcode (SKU): 155347 SKU leverancier: DNW31R75E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 155347
EAN 5902013950592
SKU leverancier DNW31R75E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 3,1 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 3.1 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 3.1 MM