Artikelcode (SKU): 386362 SKU leverancier: DNW31R80E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 386362
EAN 5902013950585
SKU leverancier DNW31R80E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 3,1 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 3.1 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 3.1 MM