Artikelcode (SKU): 155348 SKU leverancier: DNW31R90E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 155348
EAN 5902013950578
SKU leverancier DNW31R90E
Merk DEWALT
Uitvoering op strip
Diameter 3,1 MM
Verkoop eenheid Stuk
Materialen metaal
Dikte van het materiaal 3.1 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 2.2 MM
Kroonbreedte 3.1 MM