Artikelcode (SKU): 161280 SKU leverancier: FTFN3433100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 161280
EAN 5420022707018
SKU leverancier FTFN3433100
Merk CARAT
Lengte 100 MM
Materiaal Staal
Draaddiameter 3.3 MM
Kop 7.2 MM