Artikelcode (SKU): 386461 SKU leverancier: DSTSX18SE
Specificaties
Artikelcode (SKU) 386461
EAN 5902013951452
SKU leverancier DSTSX18SE
Merk DEWALT
Breedte (rug) 5,6 MM
Materiaal rvs
Hoogte 18 MM
Verpakt per 5000 ST
Verkoop eenheid Stuk
Materialen beton
Dikte van het materiaal 1 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 13 MM
Kroonbreedte 5 MM