Artikelcode (SKU): 386464 SKU leverancier: DSTSX30SE
Specificaties
Artikelcode (SKU) 386464
EAN 5902013951421
SKU leverancier DSTSX30SE
Merk DEWALT
Breedte (rug) 5,6 MM
Materiaal rvs
Hoogte 30 MM
Verpakt per 5000 ST
Verkoop eenheid Stuk
Materialen beton
Dikte van het materiaal 1 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 13 MM
Kroonbreedte 5.1 MM